«

»

Print this Příspěvek

Velký turnaj ve stolním tenise O POHÁR SPOLEČNĚ-JEKHETANE

V sobotu 7.4 se v dopoledních hodinách konal Velký turnaj ve stolním tenise O POHÁR SPOLEČNĚ JEKHETANE v Salesiánském středisku volného času Don Bosco Ostrava pořádaný naší organizací SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. Turnaje se zúčastnilo 19 hráčů ve věku do 14 let. V první polovině turnaje byli hráči rozděleni do pěti skupin, kde hrál každý s každým. V druhé polovině turnaje se vyřazovacím systémem probojovali do finále Roman L. a David H. Vítězem se stal Roman L., na druhém místě skončil David H., a 3. místo patří Andree Š. Výherci získali hodnotné ceny, včetně pohárů a poukázek na sportovní zboží, které si mohou zakoupit v prodejně „Vše na stolní tenis“. Vzájemné setkání přineslo všem GK5B4210zúčastněným příjemně strávené dopoledne.