Připravujeme projekt na zkvalitnění neformálního vzdělávání

Operační program: Výzkum, vývoj a vzdělávání

Výzva: Zvyšování kvality neformálního vzdělávání

TERMÍN REALIZACE PROJEKTU

březen 2020 – prosinec 2022

Kdo se může zúčastnit?

  • děti a mládež od 6 let do 18 let
  • pracovníci a dobrovolní pracovníci organizací působících v oblasti vzdělávání a v oblasti neformálního a zájmového vzdělávání dětí a mládeže

Co chystáme?

Odpolední kluby:

klub demokratického občanství

Chceš se dozvědět o lidských právech a umět je prosazovat? Chceš se naučit mluvit tak, aby tě druzí lépe pochopili? Umět se správně prosadit ve skupině kamarádů? Lépe zvládat hádky a neshody a změnit to, co se ti nelíbí? Tak přijď k nám do klubu, kde se to dozvíš. Nebude to ale žádná nuda. Vše se totiž budeme učit pomocí her, hraní divadla a rozhovorů.

 

 badatelský klub

Baví tě objevovat nepoznané? Zajímají tě záhady a vynálezy? V klubu se naučíš spoustu nových věcí např. jak si vyrobit otáčivou mapu hvězdné oblohy nebo jak sestrojit model pyramidy. Naučíme se rozluštit i tajné písmo. Budeme dělat nejrůznější pokusy, které znáš z fyziky, a vysvětlíme si, na jakém principu fungují.

 

klub praktických dovedností

Baví tě vyrábění? Rád se zapojuješ do kutilských činností? Rád pracuješ na počítači? V klubu tě naučíme, jak si vyrobit hračky z nejrůznějších materiálů, jak natočit video nebo si namixovat písničky. Dozvíš se, jak se správně starat o domácí mazlíčky, jak si vypěstovat bylinky, jak přežít v divočině a spoustu dalších užitečných činností.

 

 

 

Projektové dny v klubovně

Projektové dny mimo klubovnu

Můžeme společně vyrazit do muzea, divadla, různých organizací, ZOO, do přírody apod.

 

Pro pracovníky volnočasových aktivit připravujeme:

Vzdělávání pracovníků v neformálním vzdělávání v oblasti osobnostně sociálního rozvoje, polytechnického vzdělávání, ICT a kulturního povědomí a vyjádření.

Sdílení zkušeností pracovníků v neformálním vzdělávání prostřednictvím vzájemných návštěv

Tandemové neformální vzdělávání

 

Chcete se zúčastnit?

Informace a dotazy: jekhetane@jekhetane.cz

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?p=4044