Obnovujeme poskytování sociálních služeb

V souvislosti s usnesením vlády ČR č. 461 ze dne 24. 4. 2020, kterým  byl přijat Plán rozvolnění opatření přijatých v souvislosti s řešením pandemie v oblasti sociálních služeb obnovujeme postupně poskytování sociálních služeb, a to takto:

  • od 27. 4. 2020 budou obnoveny individuální konzultace pro uživatele Občanských poraden SPOLEČNĚ-JEKHETANE, a to za dodržování hygienických podmínek na straně pracovníků  i uživatelů.
  • od 27. 4. 2020 budou obnoveny individuální konzultace pro uživatele Terénních programů SPOLEČNĚ-JEKHETANE v plném rozsahu.
  • od 27. 4. 2020 bude obnoveno poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi KLUB-KO, a to zatím pouze v terénní formě.
  • od 27. 4. 2020 budeme pokračovat v distančním poskytování služeb Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež  SPOLEČNĚ-JEKHETANE.

 

Předpokládáme, že od 11. 5. 2020 obnovíme ambulantní poskytování našich služeb, za podmínek daných Plánem rozvolnění opatření přijatých v souvislosti s řešením pandemie v oblasti sociálních služeb. Postup uvolňování opatření ve službách budeme zveřejňovat každý týden na našich webových stránkách a na sociálních sítích.

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?p=4698