Talentová soutěž: „Ukaž, co umíš“

Dne 7.12.2022 se děti z našich nízkoprahových zařízení zapojily do talentové soutěže „Ukaž, co umíš“ pořádanou organizací EUROTOPIA, CZ, o. p s. z Opavy. Naše děti si pro tuto soutěž připravily dvě vystoupení tradičních romských tanců, Jenifer z NZDM z Ostravy-Přívozu za doprovodu klavíru zazpívala píseň: Tři oříšky pro Popelku. Děti byly za své vystoupení oceněny 5. místem. Na 4. místě se umístil náš tanečník z A.D.S. company, Leon se svým tanečním vystoupením streetových tanců. Všem dětem moc děkujeme za účast :-)a pracovníkům EUROTOPIA, CZ, o. p s. za skvěle připravený program.

Děti se talentových soutěží rády účastní. Nejen, že mají příležitost navštívit nové město, ale také na soutěžích mohou ukázat svůj taneční či pěvecký talent. Příprava na vystoupení vyžaduje odpovědnost a pevnou vůli. Pracovníci u dětí podporují kooperaci ve skupině vrstevníků, s dětmi spolupracují na upevnění zdravého sebevědomí a odbourání trémy při vystoupení na veřejností. Navíc si děti osvojují správná pravidla chování, utužují kamarádské vztahy a učí se vzájemné toleranci.

Taneční a hudební aktivity probíhají v našich nízkoprahových zařízeních za podpory projektu: Hudbou a sportem proti kriminalitě 2022 a projektu: Pro lepší budoucnost.

Přímý odkaz na tento článek: http://jekhetane.cz/?p=6927