Dny otevřených dveří v našich nízkoprahových zařízeních

Česká asociace streetwork pořádá na konci září po celé republice již po sedmnácté Týden nízkoprahových klubů. Nízkoprahové kluby pro děti a mládež z celé republiky se během něj otevřou široké veřejnosti. Pracovníci našich nízkoprahových zařízení vás zvou k nahlédnutí do svého fungování v rámci Dnů otevřených dveří, a to:

  • 20.9.2023 (středa) od 13:00-17:00 v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež SPOLEČNĚ-JEKHETANE v Ostravě-Porubě (Dělnická 20). Součástí programu pro nejmenší děti bude výtvarný workshop. Pro starší děti a dospělé bude připraven vědomostní kvíz a stolní hry.
  • 21.9.2023 (čtvrtek) od 15:00-17:00 v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež SPOLEČNĚ-JEKHETANE v Ostravě-Přívoze (Božkova 65). Součástí programu bude i taneční vystoupení dětí.

 

Týden nízkoprahových klubů má za cíl především snížit prahy mezi kluby a veřejností – seznámit blíže a bez předsudků školy, rodiče, potenciální klienty, sousedy, firemní dárce nebo zástupce samospráv a média s činností nízkoprahových klubů prostřednictvím akcí, které nízkoprahová zařízení uspořádají přímo v jejich městech a místních komunitách.

Přímý odkaz na tento článek: http://jekhetane.cz/?p=7492