Získali jsme akreditaci

Naše organizace získala akreditaci Ministerstva spravedlnosti ČR

Dne 15. 11. 2013 byla Občanské poradně SPOLEČNĚ-JEKHETANE udělena akreditace Ministerstva spravedlnosti ČR pro poskytování právních informací dle § 39 odst. 1, písm. a), zákona č. 45/2013 Sb., o obětech trestných činů.

Stali jsme se tak jedenáctou organizací v České republice, která tuto akreditaci získala a zatím jsme jediní se sídlem v Moravskoslezském kraji.

Občanská poradna SPOLEČNĚ – JEKHETANE poskytuje již několik let obětem trestných činů odbornou pomoc v podobě sociálního poradenství, psychologického poradenství a právních informací a to před zahájením trestního řízení, v jeho průběhu i po jeho skončení.  Odborná pomoc občanskou poradnou je obětem poskytována klientovi tak dlouho, jak je potřeba a pokud splňuje účel a je zcela bezplatná.

Služba pomáhá lidem, kteří se stali obětí trestného činu se stabilizací jeho životní situace a díky možnosti konzultací s právníkem nebo psychologem naší organizace, pomáhá také zlepšit psychosociální stav člověka a usnadnit návrat k běžnému životu.

Akreditaci naleznete ZDE.

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?p=787