Projekt: „Pomozte dětem“

Pomozte mi splnit si svůj sen

Kuře pomáhá dětem, aby mohly zažívat spokojené dětství a plnit si své sny. Jedním z takových dětí je mimořádně nadaný tanečník Honza ze sociálně vyloučené lokality, kterému Kuře přispělo v rámci individuálních projektů. 

Cílem tohoto projektu je zařídit Honzovi jeho další rozvoj po taneční stránce, rozvíjet jeho talent a zmírnit dopady jeho sociálně nepříznivé situace. Finanční podporu bude Honza využívat na sebezdokonalování se v tanci, na startovné na soutěžích, dopravu, ubytování a reprezentativní oblečení. Doba realizace projektu je od 1.7.2018 do 31.3.2019.

Vyhodnocení projektu

Díky projektu Honza se mohl zúčastňovat postupových soutěží. Tyto soutěže proběhly v Brně a v Olomouci. V listopadu 2018 se zúčastnil mezinárodní soutěže Mistrovství světa v tanečních disciplínách, které se konalo v Liberci, kde Honza reprezentoval Českou republiku. Na tuto i další soutěže mu bylo zakoupeno z nadačních prostředků reprezentativní oblečení. Honza vzhledem k tomu, že pochází ze sociálně znevýhodněného prostřední, se necítil méněcenně mezi ostatními tanečníky. Tohoto Mistrovství světa se zúčastnilo přes 3000 tanečníků z 21 zemí. Honza úspěšně reprezentoval Českou republiku, kde si odvezl 4.místo v kategorii elektro-boogie. Vzhledem k špatnému spojení mezi Ostravou a Libercem, bylo nutné použít místo autobusové a vlakové dopravy cestu služebním vozidlem. V prosinci 2018 se zúčastnil Mistrovství České republiky v hip hopu a elektro-boogie, které se konalo v Plzni. Znovu bylo nutno použít služební vozidlo také z důvodu špatného spojení mezi Ostravou a Plzní. Z tohoto Mistrovství České republiky si odvezl titul Vícemistra ČR v elektro-boogie. V kategorii hip hop se mu nepodařilo obhájit titul Mistra ČR, ale i tak skončil v nabité konkurenci na skvělém 5.místě a v obou kategoriích získal nominaci na Mistrovství světa v hip hopu a elektro-boogie, které se bude konat v říjnu 2019 v Německu.

 

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?page_id=2954