Společně na Hanušovicku 2020

Dne 14. července 2020 uspořádala organizace SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. pro děti z Hanušovic a jeho okolí celodenní poznávací a zábavný výlet do Ostravy. Výlet byl uspořádán v rámci realizace projektu „Společně na Hanušovicku 2020“, který byl finančně podpořen dotací Úřadu vlády ČR v dotačním programu Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce pro rok 2020 a z dotací Olomouckého kraje v rámci dotačního titulu Podpora integrace romských komunit.

Pro děti byl připravený bohatý program v podobě návštěvy areálu Dolních Vítkovic – Velký svět techniky, který dětem umožnil rozšířit své znalosti v oblasti techniky stovkami zábavných a poučných atrakcí. S dětmi bylo v areálu DOV také navštívené 3D kino, ze kterého měly děti velkou radost. V odpoledních hodinách po vydatném obědě v místní jídelně byla navštívena JUMP aréna, která sklidila u dětí obrovský úspěch.

Celodenního výletu se nakonec zúčastnilo celkem 12 dětí ve věku od 10 – 17 let, kterým byla na akci zdarma poskytnuta svačina, oběd, vstupné a doprava. Doprava na tento výlet byla řešena objednaným minibusem.

Celodenní výlet proběhl bez komplikací a všem zúčastněným se moc líbil.Dne 14.7.2020 proběhne plánovaný výlet do Ostravy, kde navštívíme Velký svět techniky a JumpArénu. Výletu se zúčastní 20 dětí ve věku od 10 let.

 

 


Dne 27.6.2020 proběhne v Hanušovickém H PARKU velká akce, více z přiložených plakátů.

 

 

 


Komunitní centrum znovu

 

otevřeno pro veřejnost

Od 18. května 2020 je opět v provozu Komunitní centrum Gombík.

 

 


Důležité sdělení

UZAVŘENÍ KOMUNITNÍHO CENTRA

Uzavření komunitního centra GOMBÍK od 10. 3. 2020 do 22. 3. 2020 – dopolední i odpolední aktivity jsou také ZRUŠENY

Doba uzavření komunitního centra se může změnit.

V případě potřeby umožňujeme individuální konzultace po dohodě s pracovníky centra.

Děkujeme za pochopení, KC GOMBÍK


 

AKCE SE RUŠÍ

Vzhledem k nařízené karanténě radou vlády ČR skrz koronavirus  – COVID 19 jsme nuceni tuto akci zrušit. Děkujeme za pochopení. 

 

Fotografie z centra:

 

 


 

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?page_id=4423