Společně na Hanušovicku 2020

Dne 25.9.2020 proběhne akce Ukliďme Česko. Sraz před komunitním centrem v 10:00. Pokud máte zájem se této akce zúčastnit, neváhejte kontaktovat organizátora na tel. 725 011 552.


Z důvodu nemoci je komunitní centrum ZAVŘENÉ

od 7.9.2020 – 11.9.2020

V případě potřeby umožňujeme individuální konzultace po dohodě na tel.: 725 011 552


8. 9. 2020 se koná v Šumperku veletrh sociálních služeb, kde bude SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. prezentovat všechny sociální služby, které poskytuje vč. komunitního centra GOMBÍK. Všechny Vás tedy tímto zveme!


Dne 21. srpna 2020 uspořádala naše organizace SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. ve spolupráci s městem Hanušovice již tradiční akci Loučíme se s prázdninami pro rodiny s dětmi z Hanušovic okolí. Zábavné odpoledne bylo uspořádáno v rámci realizace projektu „Společně na Hanušovicku 2020“, který byl finančně podpořen dotací Úřadu vlády ČR v dotačním programu Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce pro rok 2020 a z dotací Olomouckého kraje v rámci dotačního titulu Podpora integrace romských komunit.

Pro veřejnost byl připravený bohatý program, děti si mohly namalovat svůj hrníček, pomocí šablon vytvořit originální kresbu na sportovní vak, či si do školy vyrobit pěknou záložku. Sportovní vyžití umožnila společnost KOSTKA KOLOBKA zapůjčením koloběžek, dále mohly děti trénovat kopání na branku, střílení hokejkou na branku nebo chůzi na chůdách. Většina dětí využila i možnost nechat si ozdobit obličej či ruce krásnou malbou a vyřádit se na obří skluzavce. V neposlední řadě si pak děti mohly s moderátorem akce zatančit, zazpívat, zasoutěžit. K večeru se pak všichni sešli u ohně, kde si děti za splnění úkolů vyzvedly špekáček, který jim rodiče pomohli opéct.

Akce se zúčastnilo více než 100 dětí v doprovodu rodičů, prarodičů, ale přišli i dospělí a senioři bez dětí, aby se mohli vzájemně potkat a podělit se o své zážitky z proběhlého léta. Všechny atrakce a výtvarné dílny byly pro děti zdarma.

 


Srdečně Vás zveme na akci „Loučíme se s prázdninami“, která proběhne 21.8.2020 v H-parku v Hanušovicích. Od 14:00 – 18:00. Program akce: skákací hrad, malování na obličej, výtvarné aktivity, sportovní aktivity, opékání špekáčků …

 


Dne 14. července 2020 uspořádala organizace SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. pro děti z Hanušovic a jeho okolí celodenní poznávací a zábavný výlet do Ostravy. Výlet byl uspořádán v rámci realizace projektu „Společně na Hanušovicku 2020“, který byl finančně podpořen dotací Úřadu vlády ČR v dotačním programu Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce pro rok 2020 a z dotací Olomouckého kraje v rámci dotačního titulu Podpora integrace romských komunit.

Pro děti byl připravený bohatý program v podobě návštěvy areálu Dolních Vítkovic – Velký svět techniky, který dětem umožnil rozšířit své znalosti v oblasti techniky stovkami zábavných a poučných atrakcí. S dětmi bylo v areálu DOV také navštívené 3D kino, ze kterého měly děti velkou radost. V odpoledních hodinách po vydatném obědě v místní jídelně byla navštívena JUMP aréna, která sklidila u dětí obrovský úspěch.

Celodenního výletu se nakonec zúčastnilo celkem 12 dětí ve věku od 10 – 17 let, kterým byla na akci zdarma poskytnuta svačina, oběd, vstupné a doprava. Doprava na tento výlet byla řešena objednaným minibusem.

Celodenní výlet proběhl bez komplikací a všem zúčastněným se moc líbil.Dne 14.7.2020 proběhne plánovaný výlet do Ostravy, kde navštívíme Velký svět techniky a JumpArénu. Výletu se zúčastní 20 dětí ve věku od 10 let.

 

 


Dne 27.6.2020 proběhne v Hanušovickém H PARKU velká akce, více z přiložených plakátů.

 

 

 


Komunitní centrum znovu

 

otevřeno pro veřejnost

Od 18. května 2020 je opět v provozu Komunitní centrum Gombík.

 

 


Důležité sdělení

UZAVŘENÍ KOMUNITNÍHO CENTRA

Uzavření komunitního centra GOMBÍK od 10. 3. 2020 do 22. 3. 2020 – dopolední i odpolední aktivity jsou také ZRUŠENY

Doba uzavření komunitního centra se může změnit.

V případě potřeby umožňujeme individuální konzultace po dohodě s pracovníky centra.

Děkujeme za pochopení, KC GOMBÍK


 

AKCE SE RUŠÍ

Vzhledem k nařízené karanténě radou vlády ČR skrz koronavirus  – COVID 19 jsme nuceni tuto akci zrušit. Děkujeme za pochopení. 

 

Fotografie z centra:

 

 


 

Permanent link to this article: http://jekhetane.cz/?page_id=4423