Zemská liga v hip hopu

 

1. kolo (Brno)

Taneční skupina A.D.S. company se první říjnovou neděli účastnila první postupové soutěže zemské ligy Czech dance masters v Brně. Taneční soutěže se účastnili 4 tanečníci z A.D.S. company. V kategorii hip hop junioři skončil Denis na 4. místě a David na 6. místě. V dospělé kategorii se Leon umístil na 4. místě. Kategorii hip hop dětí ovládl Láďa a získal tak 1. místo. GRATULUJEME :).

2. kolo (Prostějov)

V měsíci říjnu rovněž probíhalo i další postupové kolo soutěže zemské ligy Czech dance masters. Tentokrát se soutěž konala v Prostějově. Taneční soutěže se účastnilo 5 tanečníků z A.D.S. company. V kategorii hip hop junioři skončil David na 3. místě, Denis na 5. místě a Radek na 6 místě. V dospělé kategorii se Leon umístil na 4. místě. V kategorii hip hop dětí  skončil Láďa na 2. místě. GRATULUJEME :).

3. kolo (Brno)

V měsíci listopadu se  naši tanečníci  zúčastnili další postupové kolo soutěže zemské ligy Czech dance masters v Brně. Taneční soutěže se účastnilo 5 tanečníků z A.D.S. company.  Tentokrát kluci soutěžili v kategorii popping a dosáhly skvělých výsledků. V kategorií juniorů skončil David na 4. místě, Radek získal 3. místo a Denis 2. místo. V dospělé kategorii obdržel Leon 2 místo.

V  soutěžní disciplíně hip hop byl nejúspěšnější Láďa, který skončil na 2 místě. GRATULUJEME :).

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://jekhetane.cz/?p=7513